Komunalna djelatnost ukopa pokojnika

Postupak prijave kada dođe do smrtnog slučaja

Temeljem zakonskih propisa, komunalnu djelatnost ukopa pokojnika na grobljima Krajska Ves i Žejinci

od 01.06.2023. g. obavlja komunalno poduzeće Zaprešić d.o.o. kao trgovačko društvo u vlasništvu jedinice lokalne samouprave.

Sukladno Općim uvjetima isporuke, prijava za ukop može se obaviti radnim danom (ponedjeljak-petak) od 7.00 do 15.00 sati osobnim dolaskom u Šibice, Zelengaj 6  ili na broj telefona 01 3310 526 ili broj mobitela 091 569 6040, a poslije 15.00 sati na broj mobitela 091 569 6040 .

Prijava za ukop subotom, nedjeljom i blagdanom može se obaviti od 7.00 do 22.00 sati na broj telefona 091 569 6040 .

Svi dogovori u vezi pogreba (lokacija grobnog mjesta, način ukopa) dogovaraju se s djelatnicima Zaprešić d.o.o. osobnim dolaskom na adresu Šibice, Zelengaj 6, najkasnije dan prije termina pogreba u radno vrijeme od 7.00 do 15.00 sati.

Termin pogreba određuje se redoslijedom dolaska/prijava komunalnom poduzeću Zaprešić d.o.o.

Ukop pokojnika ne vrši se subotom, nedjeljom i blagdanima. Za sve prijave za organizaciju pogreba, termin pogreba određuje se u dogovoru sa osobom koja organizira pogreb (rodbina i drugi) prema raspoloživim terminima.

Pogrebi se obavljaju od mjeseca listopada do travnja od 9.00 sati do 14.30 sati, a u ostalim mjesecima od 9.00 do 16.00 sati.

Poslove vođenja evidencije o grobnim mjestima i korisnicima grobnih mjesta na grobljima Krajska Ves i Žejinci te izdavanja potvrda o posjedovanju grobnih mjesta i dalje će obavljati Jedinstveni upravni odjel Općine Luka.

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content