Obavijest o provođenju preventivne sustavne deratizacije na području općine Luka

Djelatnici tvrtke Sanvet d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju provoditi će u periodu od 12. do 15. studenog 2019. godine i u vremenu od 8.30 do 15.30 sati obveznu preventivnu sustavnu deratizaciju na području Općine Luka. Deratizacija se stanovnicima s područja Općine Luka ne naplaćuje.

Stanovnici koji u vrijeme provođenja deratizacije neće biti kod kuće, mogu se u roku tri tjedna javiti direktoru tvrtke Sanvet d.o.o. gospodinu Robertu Veriga, san.ing. na broj mobitela 091 2310 515.

Prikaži više
Back to top button