Obavijest o provođenju preventivne sustavne deratizacije na području općine Luka

Djelatnici tvrtke Sanvet d.o.o. za sanitarnu zaštitu i ekologiju će u periodu od 06. do 09. travnja 2020. godine i u vremenu od 8.30 do 15.30 sati provoditi obveznu preventivnu sustavnu deratizaciju na području Općine Luka. Deratizacija se stanovnicima s područja Općine Luka ne naplaćuje, a obavljati će se prema sljedećem redoslijedu po naseljima :
1.Pluska
2.Krajska Ves
3.Luka
4.Vadina
5.Žejinci

Robert Veriga, san.ing.
Mob.: 091 2310 515

Mjere opreza tijekom provođenja mjera dezinfekcije , dezinsekcije i deratizacije kao mjera zaštite pučanstva od zaraznih bolesti

Back to top button