OBAVIJEST O ODRŽAVANJU JAVNE RASPRAVE O PRIJEDLOGU III. IZMJENA I DOPUNA PROSTORNOG PLANA UREĐENJA OPĆINE LUKA

Dana 19. 02. 2021. godine općinski načelnik donio je Zaključak o utvrđivanju Prijedloga III. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka za javnu raspravu. Javna rasprava o Prijedlogu III. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka održat će se u trajanju od osam dana u razdoblju od 03. 03. 2021. do 10. 03. 2021. godine. Prijedlog III. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka bit će izložen na javni uvid za vrijeme trajanja javne rasprave u prostorijama Općine Luka Trg svetog Roka 1 u Luki radnim danima u vremenu od 7,30 do 15,30 sati.

Javno izlaganje Prijedloga III. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka održat će se u ponedjeljak, 08. 03. 2021. s početkom u 12,00 sati u prostorijama društvenog doma u Luki, Trg svetog Roka 4.

Pisana mišljenja, prijedlozi i primjedbe na Prijedlog III. izmjena i dopuna prostornog plana uređenja Općine Luka mogu se dostaviti tijekom trajanja javne rasprave na adresu: Općina Luka, Trg svetog Roka 1, 10296 Luka ili na e-mail: luka@opcina-luka.hr .

 1. Zaključak o utvrđivanju prijedloga Plana za javnu raspravu
 2. Javna rasprava – objava
 3. PP_Sazetak za javnost
 4. PP_Elaborat_PP_tekstualni dio
 5. Prijedlog Odluke o donosenju_III ID PPUOL
 6. PP_Karta 1-1 Korištenje i namjena prostora
 7. PP_Karta 1-2 Promet-pošta-elektron tel
 8. PP_Karta 2-1 Energetski sustav
 9. PP_Karta 3.1 Prirodna i kulturna baština i krajobraz
 10. PP_Karta 3-2 Područja posebnih ograničenja
 11. PP_Karta 3-3 Područja primjene posebnih mjera
 12. PP_Karta 4-1 Građevinska područja
 13. PP_Karta 4-2 Građevinska područja

 

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content