OBAVIJEST O DOZNACI STABALA

Sukladno važećim odredbama Zakona o šumama („Narodne novine“, broj 68/18, 115/18, 98/19, 32/20 i 145/20) doznaku stabala u šumama malih i srednjih šumovlasnika financira Ministarstvo poljoprivrede iz sredstava

Naknade za općekorisne funkcije šuma, te je sukladno tome doznaka za male i srednje šumovlasnike BESPLATNA.

Tvrtka Salix Plan d.o.o. sklopila je s Ministarstvom poljoprivrede dvogodišnji ugovor o pružanju usluge doznake stabala u šumama malih i srednjih šumovlasnika na području Zagrebačke županije, koji je stupio na snagu 26. listopada 2021. godine.

SALIX PLAN d.o.o.

za gospodarenje šumama, usluge i savjetovanje u šumarstvu i drvnoj industriji

Čalogovićeva 11, 10010 Zagreb, tel: +3851 7890 990

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content