NK Mladost Luka prva na ljestvici

NKMladost 42 malaNK Mladost Luka neriješenim rezultatom odigrala utakmicu posljednjeg kola protiv NK Sv. Jane. Obzirom da je već prije osigurala prvo mjesto na ljestvici nakon utakmice održana je svečana dodjela medalja i pobjedničkog pehara. Nakon dodjele naši nogometaši i gosti nastavili su slavlje uz pjesmu do kasno u noć. Čestititke našim nogometašima i vodstvu kluba !!!

NK Mladost Luka neriješenim rezultatom odigrala utakmicu posljednjeg kola protiv NK Sv. Jane. Obzirom da je već prije osigurala prvo mjesto na ljestvici nakon utakmice održana je svečana dodjela medalja i pobjedničkog pehara. Nakon dodjele naši nogometaši i gosti nastavili su slavlje uz pjesmu do kasno u noć. Čestititke našim nogometašima i vodstvu kluba !!!

pogledajte slike i video…

{AdmirorGallery}nkmladost2012{/AdmirorGallery}

 

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Close
Close