NK Mladost Luka prva na ljestvici

NKMladost 42 malaNK Mladost Luka neriješenim rezultatom odigrala utakmicu posljednjeg kola protiv NK Sv. Jane. Obzirom da je već prije osigurala prvo mjesto na ljestvici nakon utakmice održana je svečana dodjela medalja i pobjedničkog pehara. Nakon dodjele naši nogometaši i gosti nastavili su slavlje uz pjesmu do kasno u noć. Čestititke našim nogometašima i vodstvu kluba !!!

NK Mladost Luka neriješenim rezultatom odigrala utakmicu posljednjeg kola protiv NK Sv. Jane. Obzirom da je već prije osigurala prvo mjesto na ljestvici nakon utakmice održana je svečana dodjela medalja i pobjedničkog pehara. Nakon dodjele naši nogometaši i gosti nastavili su slavlje uz pjesmu do kasno u noć. Čestititke našim nogometašima i vodstvu kluba !!!

pogledajte slike i video…

{AdmirorGallery}nkmladost2012{/AdmirorGallery}

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content