Završen natječaj za stipendije

stip
Po završetku natječaja, Povjerenstvo za stipendije sastalo se u dva navrata i nakon izvršenog pregleda i bodovanja pojedinačnih zahtjeva, sastavilo je redoslijednu listu kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije za školsku godinu 2012/2013. Dodijeljeno je pet (5) učeničkih i sedam (7) studentskih stipendija.

 

Po završetku natječaja, Povjerenstvo za stipendije sastalo se u dva navrata i nakon izvršenog pregleda i bodovanja pojedinačnih zahtjeva, sastavilo je redoslijednu listu kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije za školsku godinu 2012/2013. Dodijeljeno je pet (5) učeničkih i sedam (7) studentskih stipendija.

 

 

Povjerenstvo za stipendije

KLASA:604-02/12-10/01
URBROJ:238/39-06-12-3
Luka, 18. 12. 2012.

Na temelju članka 7. stavka 3. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije“, broj
25/06, 27/07 i 22/08) Povjerenstvo za dodjelu stipendija na sjednicama održanim 14. i 18. 12.
2012. godine sastavilo je

REDOSLJEDNU LISTU KANDIDATA
ZA UČENIČKE (srednjoškolske) I STUDENTSKE STIPENDIJE
ZA ŠKOLSKU GODINU 2012./2013.

Kandidati koji su predali zahtjeve:

a) Za UČENIČKE (srednjoškolske) stipendije:

1. Nikola Rihtar, Herendići 5, 10296 Luka – Škola za medicinske sestre Vrapče, medicinski
tehničar, 1. razred, nepotpuna dokumentacija,
2. Josip Debogović, II. odvojak Andrije Majdaka 8, 10296 Luka – Elektrostrojarska obrtnička
škola, automehaničar, 1. razred, bodovi:45,24 ,
3. Dora Fernežir, Trg svetog Roka 7, 10296 Luka – Srednja škola ban Josip Jelačić, ekonomist,
1. razred, bodovi:52,20
4. Ida Hlad, Nikole Halpera 1, 10296 Luka – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 2.
razred, bodovi:42,68,
5. Nikola Herendić, Herendići 1, 10296 Luka – Željeznička tehnička škola Zagreb, računalni
tehničar, 3. razred, bodovi:40,08
6. Martina Herendić, Herendići 1, 10296 Luka – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar,
2. razred, bodovi:40,20,
7. Marijana Pirički, I. odvojak Gajeve 2, 10296 Luka – Srednja škola ban Josip Jelačić,
ekonomist, 4. razred, nepotpuna dokumentacija,
8. Luka Skender – Dubravka Ožegovića 3, 10296 Luka Srednja škola Bedekovčina,
poljoprivredni tehničar, 2. razred, bodovi:51,60,
9. Kristian Skender, Dubravka Ožegovića 3, 10296 Luka– Srednja škola Bedekovčina,
građevinski tehničar, 4. razred, bodovi:54,56,
10. Ivan Juraj Radanović, Brezje 4, 10296 Luka – Srednja škola ban Josip Jelačić, hoteljersko-
turističi tehničar,4. razred, bodovi:65,00 ,
11. Antonija Radanović, Brezje 4, 10296 Luka – Srednja škola ban Josip Jelačić, hoteljersko-
turističi tehničar, 4. razred, bodovi:65,80.

b) Za STUDENTSKE stipendije:

1.Doroteja Požarić, Vadinska 26, 10296 Luka – Prehrambeno-biotehnološki fakultet,
biotehnologija, I. godina, bodovi:53,52,
2. Ivana Horvat, Zagorska cesta 19, 10296 Luka – Ekonomski fakultet, preddiplomski studij
poslovne ekonomije, 3. godina, bodovi:36,76,
3. Monika Jurina, Gajeva 5, 10296 Luka – Fakultet političkih znanosti, politolog, 5. godina,
bodovi:46,20,
4. Petra Posavec, Posavci 9 b, 10296 Luka – Tehničko veleučilište u Zagrebu, graditeljstvo, 1.
godina, nepotpuna dokumentacija,
5. Krešimir Čućus, V. odvojak Krajske 4, 10296 Luka – Tehničko veleučilište u Zagrebu,
informatika, 1. godina, bodovi:39,72 ,
6. Maja Posavec, Lučka cesta 1, 10296 Luka – Učiteljski fakultet, razredna nastava, 4. godina,
bodovi:39,16,
7. Renata Vrhovec, Zagorska cesta 15, Žeinci, 10296 Luka – Agronomski fakultet, hortikultura-
usmjerenje povrćarstvo, 2. godina diplomskog studija, bodovi:46,00 ,
8. Krešimir Tuđman, Zagorska c. 23, Žeinci, 10296 Luka – Tehničko veleučilište Zagreb,
graditeljstvo, 3. godina, bodovi:39,00 ,
9. Mislav Kajfeš, Trg svetog Roka 8, 10296 Luka – Fakultet organizacije i informatike,
informacijski i poslovni sustavi, 1. godina, bodovi: 43,16,
10. Mateja Halambek, Zelengaj 4, 10296 Luka – Visoka škola za poslovanje i
upravljanje „Baltazar Adam Krčelić“, poslovna ekonomija i financije, nepotpuna
dokumentacija,
11. Tomislav Keglević Radanović, Brezje 4, 10296 Luka – Filozofski fakultet, sociologija, 2.
godina, bodovi:62,92.

II.
Pregledom dokumentacije i izračunom bodova, Povjerenstvo je utvrdilo da su sljedeći
kandidati ostvarili pravo na stipendije:

 

a) Za UČENIČKE (srednjoškolske) stipendije

1.Kristian Skender – Srednja škola Bedekovčina, građevinski tehničar, 4. razred,
bodovi:54,56,
2. Dora Fernežir – Srednja škola ban Josip Jelačić, ekonomist, 1. razred, bodovi:52,20,
3.Josip Debogović – Elektrostrojarska obrtnička škola, automehaničar, 1. razred,
bodovi:45,24,
4. Ida Hlad – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 2. razred, bodovi:42,68,
5. Martina Herendić – Srednja škola Pregrada, farmaceutski tehničar, 2. razred, bodovi:40,20.

Kandidat Luka Skender nije ostvario pravo na stipendiju, jer je to pravo ostvario
Kristian Skender, s obzirom da je člankom 10. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke
županije“, broj 25/06, 27/07 i 22/08), propisano da u slučaju sudjelovanja dvoje ili više
kandidata iz istog domaćinstva u postupku natječaja, pravo na stipendiju ostvaruje samo
jedan.
Kandidat Nikola Herendić nije ostvario pravo na stipendiju, jer je to pravo ostvarila
Martina Herendić, s obzirom da je člankom 10. Pravilnika o stipendijama („Glasnik Zagrebačke
županije“, broj 25/06, 27/07 i 22/08), propisano da u slučaju sudjelovanja dvoje ili više
kandidata iz istog domaćinstva u postupku natječaja, pravo na stipendiju ostvaruje samo
jedan.
Kandidati Ivan Juraj Radanović i Antonija Radanović nisu ostvarili pravo na stipendiju
jer je to pravo ostvario Tomislav Keglević-Radanović, s obzirom da je člankom 10. Pravilnika

o stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije“, broj 25/06, 27/07 i 22/08), propisano da u
slučaju sudjelovanja dvoje ili više kandidata iz istog domaćinstva u postupku natječaja, pravo
na stipendiju ostvaruje samo jedan.
Kandidati Nikola Rihtar i Marijana Pirički nisu ostvarili pravo na stipendiju, jer su
predali nepotpunu dokumentaciju, a temeljem članka 7. stavka 3. Pravilnika o stipendijama
(„Glasnik Zagrebačke županije“, broj 25/06, 27/07 i 22/08) Povjerenstvo za stipendije uzima u
razmatranje samo potpuno dokumentirane zahtjeve.

b) Za STUDENTSKE stipendije:

1.Tomislav Keglević Radanović – Filozofski fakultet, sociologija, 2. godina, bodovi:62,92,
2.Doroteja Požarić – Prehrambeno-biotehnološki fakultet, biotehnologija, I. godina,
bodovi:53,52,
3. Monika Jurina – Fakultet političkih znanosti, politolog, 5. godina, bodovi:46,20,
4. Renata Vrhovec – Agronomski fakultet, hortikultura-usmjerenje povrćarstvo, 2. godina
diplomskog studija, bodovi:46,00 ,
5. Mislav Kajfeš – Fakultet organizacije i informatike, informacijski i poslovni sustavi, 1. godina,
bodovi: 43,16,
6. Krešimir Čućus – Tehničko veleučilište u Zagrebu, informatika, 1. godina, bodovi:39,72 ,
7. Maja Posavec – Učiteljski fakultet, razredna nastava, 4. godina, bodovi:39,16.

Kandidatkinje Mateja Halambek i Petra Posavec nisu ostvarile pravo na stipendiju,
jer su predale nepotpunu dokumentaciju, a temeljem članka 7. stavka 3. Pravilnika o
stipendijama („Glasnik Zagrebačke županije“, broj 25/06, 27/07 i 22/08) Povjerenstvo za
stipendije uzima u razmatranje samo potpuno dokumentirane zahtjeve.

Redoslijedna lista kandidata za učeničke (srednjoškolske) i studentske stipendije objavit
će se na oglasnim pločama u svim naseljima Općine Luka i na web-stranici Općine
Luka, te će se dostaviti svim sudionicima natječaja.

U roku od osam dana od dana objave redoslijedne liste kandidata za učeničke
(srednjoškolske) i studentske stipendije, svi podnositelji zahtjeva imaju pravo prigovora
Općinskom vijeću putem Povjerenstva koje se o istom očituje.

Povjerenstvo:

Dubravka Trupec
Željko Halambek
Marija Halambek Šolman
Damir Šipek
Marija Kanceljak

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close