Umirovljenička zabava za Valentinovo

Da ljubav ne priznaje godine, ponovno su potvrdili lučki umirovljenici, koji su za svoje članove organizirali druženje za Valentinovo. Svake godine, povodom obilježavanja Dana zaljubljenih, Udruga umirovljenika Luka organizira zabavu uz ples i glazbu koja se pamti i s nestrpljenjem ponovno očekuje. Ove godine zabava je bila u Društvenom domu “Luka”, u subotu 6. veljače, s početkom u 20:00 sati. Naše umirovljenike zabavljala je živa glazba za koju se pobrinuo Fortuna band. Naši umirovljenici odazvali su se u velikom broju, a druženje je trajalo sve dok je bilo zainteresiranih za pjesmu i ples.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content