Ukinute e-Propusnice za područje PP Zaprešić

Dragi mještani,
Stožer civilne zaštite RH prihvatio je Sporazum o kretanju stanovništva unutar povezanih jedinica lokalne samouprave bez e-Propusnice. Za mještane općine Luka to znači da od danas za kretanje između općine Luka, Bistra, Brdovec, Dubravica, Jakovlje, Marija Gorica, Pušća i grada Zaprešića ne trebaju e-Propusnice.
Za sva ostala područja potrebna je propusnica.

S obzirom na nove okolnosti pozivamo mještane da i dalje budu odgovorni te da se pridržavaju mjera. One su tu s vrlo jasnim razlogom i ako ih poštujemo, brže ćemo prebroditi ovu krizu. Mjesto prebivališta napuštajte samo kada je to zaista nužno i hitno.
Razlog za optimizam postoji, ali bez nepotrebnog opuštanja.

STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE LUKA

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content