Tradicionalno kićenje bora

bor 2010

Pozivamo Vas da uveličate našu, sada već tradicionalnu šestu po redu “Manifestaciju kićenja bora” kraj fontane u subotu 20.12.2014. godine s početkom u 15,00 sati. Vidimo se !!!

bor 2010

Pozivamo Vas da svojom prisutnošću uveličate našu, sada već tradicionalnu šestu po redu “Manifestaciju kićenja bora” u centru Luke kraj fontane koja će se održati u subotu 20. prosinca 2014. godine s početkom u 15,00 sati. Drago nam je da ćemo se i ove godine ponovno okupiti na kićenju bora kako bismo obilježili dolazak božićnih blagdana.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content