SVETI NIKOLA U OPĆINI LUKA– OBAVIJEST O PODJELI PAKETA

Povodom blagdana svetog Nikole Općina Luka je i ove godine osigurala prigodne pakete za svu djecu od 0 godina do 8. razreda osnovne škole.

Podjela paketa za djecu koja pohađaju dječji vrtić i predškolu će biti organizirana u dječjem vrtiću u Luki, a za učenike Osnovne škole Luka u školi, u sklopu njihovih prigodnih programa, u srijedu, 06. prosinca. 2023. godine.

Roditelje djece koja ne spadaju u nijednu od navedenih skupina, pozivamo da pakete dođu pojedinačno preuzeti u prostorijama Općine Luka, Trg svetog Roka 1 (prizemlje) u srijedu, 06. prosinca 2023. g. ili četvrtak 07. prosinca 2023. g. ili u petak 08. prosinca 2023.g. u vremenu od 7.30 do 15.30 sati.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content