Sveti Nikola posjetio Luku

nikola2014 mala

Općina je osigurala pakete za svu djecu od onih najmanjih pa sve do učenika osmih razreda osnovne škole. Darovi su razdijeljeni na njihovim priredbama u školi, vrtiću i u društvenom domu …

Općina je osigurala pakete za svu djecu od onih najmanjih pa sve do učenika osmih razreda osnovne škole. Djeci polaznicima dječjeg vrtića i programa male škole pokloni su podijeljeni na njihovoj priredbi u petak, 5. 12. Višim razredima pakete je podijelio općinski načelnik u četvrtak, 4. 12. u Osnovnoj školi Luka, dok su učenici nižih razreda i sva ostala djeca poklone dobili u petak popodne u Društvenom domu u Luki, uz prigodan program.

Zadovoljstvo nam je ako smo na taj način barem malo uspjeli razveseliti našu djecu i izmamiti osmjehe na njihova lica!

nikola2014

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content