SVETI NIKOLA – Obavijest o podjeli paketa

Povodom blagdana svetoga Nikole Općina Luka je i ove godine osigurala podjelu prigodnih paketa za svu djecu od 0 godina do 8. razreda osnovne škole.

S obzirom na specifične okolnosti, podjela paketa će za djecu koja pohađaju dječji vrtić i predškolu biti organizirana u dječjem vrtiću u Luki, a za učenike Osnovne škole za vrijeme nastave u petak, 04. 12. 2020.

Roditelje djece koja ne spadaju u nijednu od navedenih skupina, pozivamo da pakete pojedinačno preuzmu u prostorijama Općine Luka, Trg svetog Roka 1 (prizemlje) u petak, 04. 12. 2020. g. u vremenu od 12,00 do 14,00 sati ili od ponedjeljka 07. 12. 2020. do srijede 09. 12. 2020.g. uz prethodnu telefonsku najavu.

Molimo da se roditelji prilikom dolaska u prostorije općine, pridržavaju svih epidemioloških mjera.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content