Svečano obilježen dan Općine Luka

danop12 23 mala

Održana je svečana sjednica općinskog vijeća Općine Luka povodom obilježavanja Dana Općine Luka.

Sjednicu su uveličali brojni uvaženi gosti: župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić, gradonačelnik grada Zaprešića Željko Turk, načelnici susjednih općina, saborska zastupnica Gordana Sobol te brojni gospodarstvenici našeg kraja. Nakon što je predsjednik Vijeća g. Husnjak održao uvodnu riječ, prisutnima se obratio načelnik Darko Kralj i ukratko upoznao prisutne sa povješću općine, trenutnom situacijom te budućim planovima (pročitajte govor u cijelosti). Nakon što su i gosti pozdravili prisutne i čestitali dan općine svi zajedno su posjetili gradilište sportske dvorane. Na sjednici su dodijeljena i priznanja našim učenicima na ostvarenim izvrsnim rezultatima u sportskim natjecanjima čak i do državnog nivoa. Sjednica je završena sa prigodnim domjenkom.

Pogledajte slike sa proslave….

 

{AdmirorGallery}danopcine2012{/AdmirorGallery}

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content