Pozivamo vas na Posvetilovo u Luku

posvetilo2015

Već tradicionalno, Rokovsko proštenje u Luki, ove će se godine ponovno održati prve nedjelje nakon sv. Roka, u nedjelju, 23. kolovoza. Mise u crkvi Sv. Roka održat će se u 8:00 i 11: 00 sati a nakon …

Slijedom ustaljene tradicije, proštenje u Luki povodom obilježavanja Svetog Roka, sveca i zaštitnika od kuge, kolere i zaraznih bolesti, zaštitnika od rana na nogama i rukama ove će se godine ponovno održati prve nedjelje nakon sv. Roka, a to znači u nedjelju, 23. kolovoza. Toga dana misa u crkvi Sv. Roka održat će se u 8:00 i 11: 00 sati.

Nakon svete mise, za sve goste, mještane i hodočasnike osigurali smo dobru gastronomsku ponudu uz domaće muzikaše. Posluži li vrijeme, slavlje i druženje i ove će godine u Luki potrajati cijeli dan.

Djelatnici općine Luka ovim putem Vas lijepo pozivaju da se odazovete na poziv

pivijada2015a

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content