Proslava Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

Poštovane mještanke i poštovani mještani,

zbog nepovoljne epidemiološke situacije uzrokovane pojavom koronavirusa, a prema preporukama Nacionalnog stožera civilne zaštite RH, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te Stožera civilne zaštite Zagrebačke županije i općine Luka, tradicionalna proslava Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja ove godine obilježit će se samo obilaskom grobova poginulih i preminulih hrvatskih branitelja u krugu obitelji i predstavnika Općine.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content