Projekt Wiki – dveri V Zaprešić i okolica

KGZ Gradska knjižnica Ante Kovačića već šestu godinu zaredom provodi projekt Wiki- dveri, posvećen gradu Zaprešiću i njegovoj široj okolici. U projektu Wiki- dveri V sudjeluju učenici OŠ …

KGZ Gradska knjižnica Ante Kovačića već šestu godinu zaredom provodi projekt Wiki- dveri, posvećen gradu Zaprešiću i njegovoj široj okolici. U projektu Wiki- dveri V sudjeluju učenici osnovnih škola zaprešićkog kraja, njihovi mentori i knjižničari Gradske knjižnice Ante Kovačića.

Prilikom stvaranja ovog Projekta posebna se pažnja poklanja zavičaju iz kojeg učenici dolaze te su dosad kroz četiri projekta pokrivene brojne teme ( dvorci zaprešićkog kraja, prirodna baština, znamenite ličnosti i etnološka baština zaprešićkog kraja).

Materijal koji su djeca sakupila, obradila i objavila možete vidjeti na poveznici: http://www.wiki-dveri.info/wiki.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content