PROGLAŠENA PRIRODNA NEPOGODA POTRES

Župan Zagrebačke županije donio je, dana 27. siječnja 2021. godine Odluku o proglašenju prirodne nepogode potresa, koji je na području Općine Luka nanio određene štete dana 29. 12. 2020. godine. Stoga molimo sve građane kojima su nastale štete uslijed prirodne nepogode potresa, da ispune obrazac PN i istom prilože fotodokumentaciju nastale štete.

Obrazac i fotodokumentaciju je potrebno dostaviti Jedinstvenom upravnom odjelu najkasnije do 12. 02. 2021. godine elektroničkim putem na e-mail: luka@opcinaluka.hr ili osobno u prostorije općine – Trg svetog Roka 1, 10296 Luka od ponedjeljka do petka u vremenu od 7,30 do 15,30 sati.

U dijelu obrasca PN „Opis imovine na kojoj je nastala šteta“ potrebno je obavezno upisati podatke o starosti građevine te podatak o vrsti građevine (to može biti: kamena zgrada, starija zidna zgrada, suvremena zidana i armiranobetonska zgrada, zgrada od čelika i drva, pomoćne prostorije-garaže, podrumi, stubišta, ostave, pušnice, ljetne kuhinje i sl.).

OBRAZAC PN – POTRES 29. 12. 2020.preuzmite ovdje.

odluka o proglašenju PN POTRES

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content