PROGLAŠENA PRIRODNA NEPOGODA MRAZ

Župan Zagrebačke županije donio je, dana 21. travnja 2021. godine Odluku o proglašenju prirodne nepogode mraz za područje općine Luka, a kojom je nanijeta šteta na poljoprivrednim kulturama u razdoblju od 05. do 16. travnja 2021. godine.

Prijavu nastale štete mještani Općine Luka mogu prijaviti na obrascu PN koji se nalazi ispod ove obavijesti, a najkasnije do 19. svibnja 2021. godine.

Prijave se dostavljaju elektroničkim putem na e-mail: luka@opcina-luka.hr ili osobno-ostaviti u prostorijama općine – Trg svetog Roka 1 (hodnik u prizemlju) od ponedjeljka do petka u vremenu od 7,30 do 15,30 sati.

OBRAZAC PN – MRAZ 2021.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content