Proglašena elementarna nepogoda zbog mraza

mraz1Župan Zagrebačke županije proglasio je za područje Općine Luka elementarnu nepogodu nastalu uslijed niskih jutarnjih temperatura (mraza) u razdoblju od 9. do 13. travanja 2012. g. čime su prouzročene štete na poljoprivrednim kulturama.

Sukladno tome, pozivamo sve oštećene navedenom elementarnom nepogodom, da prijave štetu na propisanim obrascima i predaju ih Jedinstvenom upravnom odjelu. Obrasci EN-P i EN-7 mogu se podići u prostorijama Općine Luka ili se mogu preuzeti ovdje EN-P EN-7

Ukoliko je šteta nastala u više naselja, za svako naselje je potrebno popuniti poseban obrazac EN-7.

Prijave s netočnim podacima će se odbaciti u cijelosti.

POVJERENSTVO ZA ELEMENTARNE NEPOGODE

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Close
Close