Proglašena elementarna nepogoda- suša

susa

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić proglasio je elementarnu nepogodu uslijed suše na području gradova Ivanić-Grada, Jastrebarskog, Samobora, Svete Nedelje i Velike Gorice te na području općina Brckovljani, Brdovec, Klinča Sela, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Luka i Pokupsko. Na navedenom području nanesene su štete na poljoprivrednim kulturama.

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić proglasio je elementarnu nepogodu uslijed suše na području gradova Ivanić-Grada, Jastrebarskog, Samobora, Svete Nedelje i Velike Gorice te na području općina Brckovljani, Brdovec, Klinča Sela, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Luka i Pokupsko. Na navedenom području nanesene su štete na poljoprivrednim kulturama.

Obavještavaju se mještani koji su pretrpjeli štete na poljoprivrednim kulturama da u prostorijama Općine Luka, svaki radni dan, od 07:30 do 15.30 ili putem e-maila mogu prijaviti štetu od elementarne nepogode-suša. Ukoliko ispunjene obrasce šaljete putem e-mail adrese: luka@opcina-luka.hr, molimo Vas da telefonskim putem provjerite jesu li zaprimljeni.

 tuca.jpg

 

 

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close