PRIOPĆENJE IZBORNIM SUDIONICIMA ZA LOKALNE IZBORE 2017.

izbori2017

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Luka upućuje sve izborne sudionike na objavljena priopćenja Državnog izbornog povjerenstva, te da sve obrasce za financijska izvješća mogu pronaći na internetskoj stranici Državnog izbornog povjerenstva. www.izbor.hr u rubrici „financiranje izborne promidžbe” – obrasci.

 

izbori2017

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Luka upućuje sve izborne sudionike na objavljena priopćenja Državnog izbornog povjerenstva, te da sve obrasce za financijska izvješća mogu pronaći na internetskoj stranici Državnog izbornog povjerenstva. www.izbor.hr u rubrici „financiranje izborne promidžbe” – obrasci.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content