PRIOPĆENJE IZBORNIM SUDIONICIMA ZA LOKALNE IZBORE 2017.

izbori2017

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Luka upućuje sve izborne sudionike na objavljena priopćenja Državnog izbornog povjerenstva, te da sve obrasce za financijska izvješća mogu pronaći na internetskoj stranici Državnog izbornog povjerenstva. www.izbor.hr u rubrici „financiranje izborne promidžbe” – obrasci.

 

izbori2017

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Luka upućuje sve izborne sudionike na objavljena priopćenja Državnog izbornog povjerenstva, te da sve obrasce za financijska izvješća mogu pronaći na internetskoj stranici Državnog izbornog povjerenstva. www.izbor.hr u rubrici „financiranje izborne promidžbe” – obrasci.

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Close
Close