Predavanje o pesticidima

pesticidi

Izobrazba i ispit o sigurnom rukovanju i održivoj upotrebi pesticida će se održati 18. 4. 2015. g. s početkom u 9,00 sati u Luki. Kako se prijaviti pogledajte na linku ispod …

 

pesticidi

Izobrazba i ispit o sigurnom rukovanju i održivoj upotrebi pesticida će se održati 18. 4. 2015. g. s početkom u 9,00 sati u Društvenom domu u Luki. Svi zainteresirani polaznici mogu se javiti na broj telefona: 01/ 3393 560 ili mob. 098 303 875 . Uvjet za polaganje ispita je minimalno završen 8. razred osnovne škole. Polaznici sa sobom trebaju donijeti kopiju osobne iskaznice i kopiju svjedodžbe.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content