Predavanje o legalizaciji

U ponedjeljak, 19. 12. 2011. u Društvenom domu u Luki održano je predavanje o legalizaciji objekata, kojem je bio nazočan velik broj stanovnika općine. Predavanje je održano na prijedlog tvrtke koja se bavi poslovima legalizacije, a cilj predavanja bio je upoznavanje stanovnika općine s uvjetima, rokovima i potrebnom dokumentacijom za legalizaciju.

Naime, vlasnici odnosno investitori dužni su prema Zakonu o postupanju s nezakonito izgrađenim zgradama („Narodne novine”, broj 90/11), legalizirati nezakonito izgrađene objekte. Takvima se smatraju svi objekti, odnosno rekonstruirani dijelovi postojećih objekata izgrađeni bez akta kojim se odobrava građenje, odnosno protivno tom aktu, a rok za podnošenje zahtjeva za legalizaciju je 31. 12. 2012. godine. O postupku legalizacije pročitajte ovdje

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content