POZIV ZA SUDJELOVANJE NA 18. SAJMU GOSPODARSTVA U ZAPREŠIĆU

Pozivamo sve obrtnike, poduzetnike, udruge i ostale zainteresirane, da predstave svoje proizvode i djelatnosti u sklopu štanda Općine Luka, na 18. Sajmu gospodarstva u Zaprešiću. Sajam će se, već tradicionalno, održati u Srednjoj školi Ban Josip Jelačić od 14. do 16. listopada 2016. godine. Za prijave i sve ostale informacije zainteresirani se trebaju javiti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka na broj telefona 01/3393 560 ili na e-mail: luka@opcina-luka.hr najkasnije do 11. listopada 2016. godine.

Pozivamo sve obrtnike, poduzetnike, udruge i ostale zainteresirane, da predstave svoje proizvode i djelatnosti u sklopu štanda Općine Luka, na 18. Sajmu gospodarstva u Zaprešiću. Sajam će se, već tradicionalno, održati u Srednjoj školi Ban Josip Jelačić od 14. do 16. listopada 2016. godine. Za prijave i sve ostale informacije zainteresirani se trebaju javiti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka na broj telefona 01/3393 560 ili na e-mail: luka@opcina-luka.hr najkasnije do 11. listopada 2016. godine.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content