Poziv za kićenje bora kod fontane

bor 2010

Pozivamo sve mještane Općine Luka kao i ostale ljude dobre volje, da nam se pridruže i sudjeluju u kićenju bora kod fontane u centru Luke u subotu, 17. 12. 2016. s početkom u 14,30 sati.  Radujemo se zajedničkom druženju i nadamo se odazivu u što većem broju!

bor 2010

Pozivamo sve mještane Općine Luka kao i ostale ljude dobre volje, da nam se pridruže i sudjeluju u kićenju bora kod fontane u centru Luke. Ovaj, već tradicionalni događaj, održati će se u subotu, 17. 12. 2016. s početkom u 14,30 sati. Nadamo se što većem odazivu, kako bismo u naše malo mjesto unijeli adventski duh i toplinu te učinili što ljepšim u ovo vrijeme iščekivanja našeg najradosnijeg blagdana – Božića. Radujemo se zajedničkom druženju i nadamo se odazivu u što većem broju!

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content