Proizvođači sudjelujte na Sajmu

gospzz

Zagrebačka županija pozivasve zainteresirane sudionike – proizvođače na sudjelovanje na sajmu “Dani hrane i tradicijskih proizvoda Zagrebačke županije i grada Zagreba”

Pozivamo sve proizvođače na području Općine Luka da se prijave za sudjelovanje na ovogodišnjem Sajmu poljoprivrednih, prehrambenih i tradicijskih proizvoda i usluga koji će se ove godine održati u Boćarskom domu na Prisavlju dana 10 . i 11. Listopada 2015. Obrazac prijave za sudjelovanje možete preuzeti ovdje,  a radi sastavljanja popisa evidencije sudionika molimo da se javite u Jedinstveni upravni odjel Općine Luka na broj telefona 01/ 3393 – 560 ili osobno. Sudjelovanje na sajmu je besplatno.

Poziv Upravnog odjela za poljoprivredu, ruralni razvitak i šumarstvo nalazi se u nastavku…

danihrane2015

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content