Poziv kandidatima na razgovor/intervju

Povjerenstvo za provedbu Oglasa za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u sklopu projekta „Zaželi u Općini Luka III“  na radno mjesto radnik/ca za pružanje usluge pomoći, potpore i podrške starijim osobama i/ili odraslim osobama s invaliditetom, objavljuje

 POZIV NA RAZGOVOR/INTERVJU

Obavještavaju se kandidati koji su dostavili pravodobnu i urednu prijavu na javni poziv za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na 33 mjeseca u sklopu projekta “Zaželi u Općini Luka III“ objavljen putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje www.hzz.hr  na službenoj mrežnoj stranici Općine Luka i oglasnoj ploči dana 16. travnja 2024.godine, da će se razgovor za posao održati u prostorijama Općine Luka, na adresi Trg Sv. Roka 1, Luka u

srijedu 5. lipnja 2024. godine s početkom u 12:00  sati

te se pozivaju sljedeći kandidati: 

LISTA KANDIDATA
R.br.Ime i prezime
1.Beti Jurina
2.Jadranka Kahlina
3.Ljerka Kahlina
4.Mihajela Kukolja
5.Petar Posavec
6.Gordana Vajdić

Za kandidate koji ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukli prijavu na Oglas.

Kandidati koji pristupe razgovoru dužni su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu u svrhu identifikacije.

 

                                                                                                       OPĆINA LUKA
Povjerenstvo za provedbu Javnog poziva

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content