POZIV GOSPODARSTVENICIMA ZA SUDJELOVANJE NA 23. SAJMU GOSPODARSTVA U ZAPREŠIĆU

Udruženje obrtnika Zaprešić, organizira 23. SAJAM GOSPODARSTVA u Zaprešiću. Sajam će se održati u sportskoj dvorani Srednje škole „Ban Josip Jelačić” u Zaprešiću, Trg dr. Franje Tuđmana 1, od 13. do 15. listopada 2023. godine. Otvorenje sajma će biti u petak, 13. listopada 2023. godine u 11,00 sati, a ostale dane radno vrijeme sajma biti će od 10,00 do 20,00 sati.

Pozivamo sve zainteresirane, da se predstave na štandu Općine Luka ili samostalno. Izlaganje na štandu Općine Luka je za izlagače besplatno jer općina osigurava sredstva za zakup prostora. Prijave za sudjelovanje na sajmu u sklopu štanda Općine Luka zainteresirani mogu izvršiti do 25. rujna 2023. godine na broj telefona 01/3393 560, e-mail: luka@opcina-luka.hr  ili osobno Jedinstvenom upravnom odjelu, Trg svetog Roka 1, 10296 Luka.

Više informacija o sajmu zainteresirani također mogu pogledati na službenim web stranicama Udruženja obrtnika Zaprešić https://obrtnici-zapresica.hr/23-sajam-gospodarstva-2023/ .

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content