Posjet predstavnika Zagrebačke županije

posjetmala

Uoči Dana općine, Općinu Luka su, 29. 3. 2012. g. posjetili zamjenik župana Rudolf Vujević, potpredsjednica Županijske skupštine Marija Ledinski-Anić i pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Vjeran Štublin. Ispred Općine Luka dočekali su ih načelnik, zamjenik načelnika te predsjednik i potpredsjednik Općinskog vijeća.
Prilikom posjeta u općini je održan radni sastanak na kojem su gosti upoznati s problemima i planovima Općine Luka.

 {AdmirorGallery}skoldeleg312{/AdmirorGallery}

Uoči Dana općine, Općinu Luka su, 29. 3. 2012. g. posjetili zamjenik župana Rudolf Vujević, potpredsjednica Županijske skupštine Marija Ledinski-Anić i pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Vjeran Štublin. Ispred Općine Luka dočekali su ih načelnik, zamjenik načelnika te predsjednik i potpredsjednik Općinskog vijeća.

Prilikom posjeta u općini je održan radni sastanak na kojem su gosti upoznati s problemima i planovima Općine Luka.

Nakon radnog sastanka gosti i predstavnici općine posjetili su Osnovnu školu Luka, gdje su ih primile ravnateljica i predsjednica Školskog odbora, a potom su svi zajedno obišli gradilište školske športske dvorane. Tamo su imali priliku razgovarati sa šefom gradilišta i nadzornim inženjerom o radovima, koji za sada napreduju prema predviđenom planu.

U posjet općini trebao je doći i župan Zagrebačke županije, Stjepan Kožić, koji je u posljednjem trenutku bio spriječen zbog smrtnog slučaja u užoj obitelji.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content