PANORAMA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE IZ OPĆINE LUKA U 17 SATI

Danas u 17 sati možete gledati emisiju „Panorama Zagrebačke županije” u programu Jabuka TV-a. Gost današnje emisije je načelnik Općine Luka Darko Kralj. Panorama Zagrebačke županije je emisija informativnog karaktera koja svakodnevno prati događanja na području Zagrebačke županije. U emisiji načelnik govori o uspjesima svog višegodišnjeg mandata te iznosi detalje o značajnim projektima za razvoj gospodarstva te poboljšanje kvalitete života stanovnika Općine Luka. Repriza emisije je 23. ožujka u 12.00 sati.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content