Otvorenje samostalne izložbe “Čarolija svjetla i sjene” Zdravka Postružina

kocijapostPozivamo sve zainteresirane na otvorenje samostalne izložbe “Čarolija svjetla i sjene” likovnog umjetnika Zdravka Postružina. Otvorenje izložbe će biti u petak, 23. studenog 2012. u Domu kulture u Luki, Trg svetog Roka 4, s početkom u 18,00 sati. Izložbu će otvoriti kustos umjetničkog paviljona u Zagrebu i povjesničar umjetnosti gospodin Stanko Špoljarić. Osim na dan otvorenja, izložba se može slobodno posjetiti u subotu, 24. 11. od 8,00 do 15,00 sati i u nedjelju 25. studenog 2012. od 8,00 do 12,00 sati, a cjelokupni program održati će se pod pokroviteljstvom Općine Luka.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content