Otvorenje samostalne izložbe “Čarolija svjetla i sjene” Zdravka Postružina

kocijapostPozivamo sve zainteresirane na otvorenje samostalne izložbe “Čarolija svjetla i sjene” likovnog umjetnika Zdravka Postružina. Otvorenje izložbe će biti u petak, 23. studenog 2012. u Domu kulture u Luki, Trg svetog Roka 4, s početkom u 18,00 sati. Izložbu će otvoriti kustos umjetničkog paviljona u Zagrebu i povjesničar umjetnosti gospodin Stanko Špoljarić. Osim na dan otvorenja, izložba se može slobodno posjetiti u subotu, 24. 11. od 8,00 do 15,00 sati i u nedjelju 25. studenog 2012. od 8,00 do 12,00 sati, a cjelokupni program održati će se pod pokroviteljstvom Općine Luka.

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close