OTVORENA NOVA ZGRADA OSNOVNE ŠKOLE LUKA

Prvog dana školske godine 2022./2023. otvorena je nova zgrade Osnovne škole Luka.

Preseljenjem u novu zgradu omogućena je jednosmjenska nastava, a učenicima nižih razreda omogućen je produženi boravak. Zgrada škole obuhvaća gotovo dvije tisuće kvadratnih metara, ima desetak učionica, knjižnicu, zbornicu, prostorije za pedagoga, logopeda, računovodstvo, tajnika, ravnatelja, kuhinju s blagovaonicom i spremištem.

Dobrodošlicu u novu školu učenicima i nastavnicima su poželjeli župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić, izaslanik predsjednika Vlade Republike Hrvatske i tajnik Ministarstva znanosti i obrazovanja Tomislav Paljak, načelnik Općine Luka Darko Kralj i ravnateljica Osnovne škole Luka Renata Meglić.

Investicija u vrijednosti gotovo 22 milijuna kuna u cijelosti je financirana sredstvima Zagrebačke županije.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content