Otvorena školska dvorana

dvoranaotv

U petak je otvorena školska sportska dvorana pri Osnovnoj školi Luka veličine oko 600 četvornih metara, a uloženo je ukupno 6,26 milijuna kuna. Pogledajte kako je bilo na toj svečanosti …

dvoranaotv

Nakon gotovo pet godina izgradnje, otvorena je školska sportska dvorana pri Osnovnoj školi Luka veličine oko 600 četvornih metara, koju su zajedničkim sredstvima izgradili Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije, Zagrebačka županija i Općina Luka, a uloženo je ukupno 6,26 milijuna kuna.

Dvoranu je otvorio Venko Ćurlin – pomoćnik ministra regionalnog razvoja i fondova Europske unije i to simboličnim rezanjem torte u obliku novootvorene dvorane.

U prigodi svečanosti otvaranja dvorane učenici Osnovne škole Luka pripremili su prigodan program, a nazočnima su se obratili ravnateljica Osnovne škole Luka – Jasminka Ferek, načelnik Općine Luka – Darko Kralj, župan Zagrebačke županije – Stjepan Kožić i pomoćnik ministra regionalnog razvoja i fondova Europske unije – Venko Ćurlin.

Pogledajte našu galeriju fotografija sa otvorenja…

{AdmirorGallery}skdvor2015{/AdmirorGallery}

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content