Općina Luka na Radio Zaprešiću

radiozaprU svrhu što bolje komunikacije i informiranosti građana odlučili smo proširiti načine informiranja.

Od ponedjeljka 4. 10. 2010. u 19,15 sati, početi će eksperimentalno emitiranje emisije „Luka info“ na frekvencijama Radio Zaprešića 99,5 i 96,0. Emisija će biti emitirana svakog drugog ponedjeljka u isto vrijeme.

U prvoj emisiji će načelnik Općine Luka Darko Kralj, dr.vet.med. govoriti o aktualnim pitanjima značajnim za općinu, o svom radu i radu ostalih općinskih tijela, aktivnostima i kulturnim zbivanjima na području Općine Luka, a u sljedećim će emisijama biti drugi gosti kao što su predsjednici udruga s područja općine, članovi Općinskog vijeća, odbora i drugi.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content