OPĆINA LUKA USPJEŠNO SE PRIJAVILA NA PROJEKT WiFi4EU

Prijavom na treći poziv Europske komisije, Općina Luka osvojila je vaučer u vrijednosti od 15.000 eura za postavljanje pristupnih točaka za besplatnu WiFi mrežu. Rok trajanja vrijednosnog kupona iznosi 18 mjeseci, što je ujedno i rok za realizaciju i isplatu prijavljenog projekta.

WiFi4EU je program Europske komisije kojem je svrha promicati uvođenje besplatnog interneta na javnim mjestima za stanovnike i posjetitelje europskih gradova i sela te osigurati brzu internetsku vezu u gradskim i ruralnim područjima uvođenjem besplatnih pristupnih točaka.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content