Održana prva predrasprava PPU

raspravaPPmala

U utorak 2. lipnja održala se prva predrasprava za vijećnike i članove Općinskih odbora kojima je tvrtka AMG Studio prezentirala prve smjernice u izradi Prostornog plana uređenja.

U utorak 2. lipnja 2015.g. održala se prva predrasprava za vijećnike i članove Općinskih odbora kojima je tvrtka AMG Studio d.o.o. iz Svetog Križa Začretja na temu „II. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka”, prezentirala prve smjernice u izradi Prostornog plana uređenja.

Pozivamo sve mještane da svoje primjedbe, kao i zahtjeve putem obrasca koji se nalazi na web stranicama, dostave u prostorije Općine Luka do 30. lipnja 2015.

ppu

slika 1.