Održana god. skupština Udruge umirovljenika

Udruga umirovljenika Općine Luka, održala je svoju redovitu Godišnju skupštinu u subotu 5. ožujka.

Većina aktivnosti ove udruge koja broji 158 članova i koje su uspješno provedene u prošloj godini, prenesene su i na iduće razdoblje, a prvenstveno se to odnosi na humanitarnu djelatnost, organiziranje izleta uz minimalne troškove te redovna jednomjesečna druženja. Tijekom 2016. godine održavat će se tematske večeri, a planirani su i zanimljivi izleti diljem Lijepe naše.

Nakon skupštine, usljedilo tradicionalno druženje umirovljenika i njihovih gostiju u Društvenom domu Luka.

Prikaži više
Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online iskustvo. Suglasni smo prihvatiti kolačiće u skladu s našim pravilima o kolačićima.

Close
Close