Održana čehatva u Luki

I ove godine vrlo uspješno je održana naša tradicionalna čehatva perja. to je jedan običaj koji je vrijedan da se očuva jer pokazuje da to nije bio samo posao već jedan vrlo dobar način druženja mještana. Tako je i kod nas bilo. Nakon što smo se prisjetili kako se čehalo perje uslijedilo je veselo druženje do dugo u noć uz ples i tradicionalnu hranu.
Pročitajte pozitvne dojmove na našem forumu

Pogledajte kako su to zabilježili objektivi ffvala…

I ove godine vrlo uspješno je održana naša tradicionalna čehatva perja. to je jedan običaj koji je vrijedan da se očuva jer pokazuje da to nije bio samo posao već jedan vrlo dobar način druženja mještana. Tako je i kod nas bilo. Nakon što smo se prisjetili kako se čehalo perje uslijedilo je veselo druženje do dugo u noć uz ples i tradicionalnu hranu.
Pročitajte pozitvne dojmove na našem forumu

Pogledajte kako su to zabilježili objektivi ffvala…

Prvo kroz jednu slikovnicu

https://www.youtube.com/watch?v=MuOfleWBVU8

A zatim i kroz našu fotogaleriju

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content