ODGODA IZOBRAZBE O SIGURNOM RUKOVANJU PESTICIDIMA

Dana 12. 03. 2020. godine Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije donio je Zaključak o javnim okupljanjima na području Zagrebačke županije u vrijeme provođenja mjera zaštite od širenja koronavirusa. Istim se preporučuje do daljnjega odgoditi sva javna okupljanja na području Zagrebačke županije bez obzira na veličinu okupljanja.

Sukladno navedenom, u cilju zaštite i sigurnosti građana, do daljnjega se odgađa izobrazba o sigurnom rukovanju  pesticidima, koju je trebala održati tvrtka DMD Naturlis d.o.o. u društvenom domu u Luki, u nedjelju, 15.  03. 2020. godine.

Po prekidu navedenih mjera zaštite, svi zainteresirani će biti pravovremeno obaviješteni o novom terminu održavanja izobrazbe.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content