Natječaj za poljopr. gospodarstva

agenpoljo

Poljoprivredna savjetodavna služba obavještava sve zainteresirane, da je objavljen natječaj za mala poljoprivredna gospodarstva. O natječaju možete više saznati na sljedećem linku http://www.apprrr.hr/objavljen-novi-natjecaj-za-operaciju

Poljoprivredna savjetodavna služba obavještava sve zainteresirane, da je objavljen natječaj za mala poljoprivredna gospodarstva. O natječaju možete više saznati na sljedećem linku : http://www.apprrr.hr/objavljen-novi-natjecaj-za-operaciju-631-%E2%80%93-potpora-razvoju-malih-poljoprivrednih-gospodarstava-2206.aspx, a za eventualna pitanja možete se obratiti stručnom savjetniku – gosp. Manuelu Čičko, dipl.ing.agr. na adresi Kumrovečka 109, Donja Pušća ili na broj telefona 01 3356-925 ili na broj mobitela: 091 4882-962.

 

agenpoljo

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content