Obilježen Dana pobjede i domovinske zahvalnosti

Povodom obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, u spomen na sve poginule i umrle branitelje u Općini Luka održane su budnice. Načelnik Darko Kralj zajedno s predsjednikom Općinskog vijeća Željkom Kostanjčarom te vijećnicima Vladimirom Husnjakom, Damirom Šipekom, predstavnicima udruga i ostalim mještanima u pratnji s Limenom glazbom Žejinci, budnicama su i ove godine zabilježili 5. kolovoz.

Budnice su odsvirane u Žeincima na autobusom okretalištu, Vadini na križanju Krajske i Vadinske, Pluskoj kod „Dva potoka” i u Luki na fontani.

Na dostojanstven način uz prisjećanje i odavanje počasti poginulim i umrlim herojima – hrvatskim braniteljima, posjećeni su grobovi poginulih i umrlih branitelja na području Općine Luka.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content