Obilježen dan pobjede i domovinske zahvalnosti

Već tradicionalno, i ove godine budnicom je obilježen dan pobjede i domovinske zahvalnosti u Luki. Načelnik općine Luka i predsjednik općinskog vijeća održali su prigodne govore da se svi zajedno prisjetimo naših branitelja i završetka domovinskog rata koji je završio akcijom “oluja”. Nakon toga delegacija je obišla mjesna groblja i zapalila svijeće na grobovima poginulih branitelja.

Pogledajte video i foto galeriju…

Već tradicionalno, i ove godine budnicom je obilježen dan pobjede i domovinske zahvalnosti u Luki. Načelnik općine Luka i predsjednik općinskog vijeća održali su prigodne govore da se svi zajedno prisjetimo naših branitelja i završetka domovinskog rata koji je završio akcijom “oluja”. Nakon toga delegacija je obišla mjesna groblja i zapalila svijeće na grobovima poginulih branitelja.

https://www.youtube.com/watch?v=FI-L3Byncm0

i slike

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content