Obilježen blagdan Svetog Nikole

Sveti Nikola najpoznatiji je kao svetac zaštitnik djece, koju svake godine obilazi i daruje. Općina Luka tim je povodom pripremila prigodne darove, odnosno ukupno 240 paketa za svoje najmlađe stanovnike.  Pogledajte kako je to veselo bilo…

Sveti Nikola najpoznatiji je kao svetac zaštitnik djece, koju svake godine obilazi i daruje. Općina Luka tim je povodom pripremila prigodne darove, odnosno ukupno 240 paketa za svoje najmlađe stanovnike. Učenicima viših razreda Osnovne škole Luka darove je podijelio načelnik Darko Kralj u vrijeme održavanja nastave. Istog dana održana je, za svu ostalu djecu predškolske dobi, zajednička priredba u školskoj sportskoj dvorani. U sklopu priredbe djeca iz dječjeg vrtića „Smokvica”, područnog odjela Luka i učenici Osnovne škole Luka izveli su svoje prigodne programe, nakon čega je svoj djeci darove podijelio sam sveti Nikola.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content