Obilježavanje Dana pobjede u Luki

danpobjede2018

Povodom nadolazećeg Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja kojeg ćemo tradicionalno obilježiti 5. kolovoza 2018. godine, pozivamo sve branitelje i mještane općine Luka da nam se pridruže u programu obilježavanja.
Obilježavanje će početi u subotu 4. kolovoza obilaskom grobova poginulih i umrlih branitelja, a nastavit će se u nedjelju, 5. kolovoza, tradicionalnim budnicama i prigodnim domjenkom u Društvenom domu Luka.

Načelnik Općine Luka
dr.vet.med. Darko Kralj