OBILJEŽAVANJE DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA

Pozivaju se svi branitelji i građani Općine Luka na svečanost obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja.

Svečanost će početi u subotu, 03. 08. 2019. u 18,00 sati obilaskom grobova poginulih i preminulih branitelja s područja Općine Luka te polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća, a nastaviti će se u nedjelju, 04. 08. 2019. godine budnicama u Žejincima u 7,00 sati, budnicama u Luki u 7,15 sati, te druženjem i domjenkom u 8,00 sati u društvenom domu u Luki.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content