OBAVIJESTI ZA VINOGRADARE, VINARE I PROIZVOĐAČE RAKIJE

vino mala
Ovdje možete pročitati obavijesti Poljoprivredne savjetodavne službe za vinogradare, vinare i proizvođače rakije, te preuzeti potrebne obrasce. Za sve dodatne informacije možete se obratiti poljoprivrednom savjetniku Manuelu Čičko, dipl.ing.agr., na adresi Kumrovečka 109, Donja Pušća, putem e-maila: Manuel.Cicko@savjetodavana.hr , na broj mobitela 091 4882 962 ili na broj telefona 01/3356 925 .

Pročitajte opširnije u dokumentima …..

Ovdje možete pročitati obavijesti Poljoprivredne savjetodavne službe za vinogradare, vinare i proizvođače rakije, te preuzeti potrebne obrasce. Za sve dodatne informacije možete se obratiti poljoprivrednom savjetniku Manuelu Čičko, dipl.ing.agr., na adresi Kumrovečka 109, Donja Pušća, putem e-maila: Manuel.Cicko@savjetodavana.hr , na broj mobitela 091 4882 962 ili na broj telefona 01/3356 925 .

 

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content