OBAVIJEST O SUBVENCIJI PRIJEVOZA UČENICIMA SREDNJIH ŠKOLA I REDOVITIM STUDENTIMA

U školskoj odnosno akademskoj godini 2019./2020. učenici srednjih škola i redoviti studenti ostvaruju pravo na subvenciju prijevoza pod jednakim uvjetima kao i dosadašnjih godina, uz obavezu da se prijave Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Luka, radi upisa u evidenciju. Učenici srednjih škola imaju pravo na besplatan prijevoz, kojeg dijelom financira Vlada Republike Hrvatske (75%), a dijelom Općina Luka (25%). Studenti imaju pravo na subvenciju 50% prijevozne karte koju sufinancira Općina Luka. Učenici srednjih škola i redoviti studenti imaju pravo ostvariti subvenciju Općine Luka samo za jednu vrstu prijevoza: autobusom (ZET) ili vlakom (HŽ)

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content