OBAVIJEST O SIGURNOSNIM MJERAMA U VEZI RADA SA STRANKAMA

S obzirom na pogoršanje epidemiološke situacije te u svrhu očuvanja zdravlja, molimo građane za razumijevanje i da sve što je moguće, u dogovoru sa službama općine, rješavaju putem telefona 01/3393 560 ili putem e-maila: luka@opcina-luka.hr .

Ukoliko je dolazak u službene prostorije nužan iz određenih razloga, sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, od utorka 16. studenog 2021. prilikom ulaska u službene prostorije Općine Luka u Luki, Trg svetog Roka 1, svaka osoba dužna je predočiti EU digitalnu potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju odnosno testiranju te poštovati sve ostale epidemiološke mjere.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content