OBAVIJEST O POVREMENOM ZATVARANJU DIJELA ŽUPANIJSKE CESTE (dio ulice Pođunđek, Dubravka Ožegovića i Branka Masnjaka) ZBOG RADOVA

Zbog izvođenja radova interventne sanacije kolnika na području općine Luka, u razdoblju od naredna tri tjedna počevši s  22. 03. 2023. godine povremeno će biti zatvoren za promet dio županijske ceste Pođunđek-Žufaki.

Radi se o zatvaranju dijela ceste od ulice Pođunđek, dijela ulice Dubravka Ožegovića te dijela Ulice Branka Masnjaka. Stanovnici dijela ulica u kojima će se odvijati radovi moći će prolaziti istima u vrijeme odvijanja radova uz povremene manje zastoje te stoga molimo za razumijevanje.

Obilazni pravac za vrijeme izvođenja radova je: Križanje ulice Branka Masnjaka (ŽC2237) i Ulice Josipa Kolara – Ulica Josipa Kolara –Hruševečka cesta – Hruševečka cesta

(LC 31 017) – Hruševečka cesta (ŽC 3006) – Ulica Matije Gupca (ŽC 2195) – Zagrebačka cesta (ŽC 2195) – Ulica Pođunđek (ŽC 2237) i obrnuto.

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content