OBAVIJEST – III. IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA UREĐENJA OPĆINE LUKA

Po provedbi propisanih predradnji, Općinsko vijeće Općine Luka na svojoj 23. sjednici održanoj dana 02. 07. 2020. godine donijelo je Odluku o izradi III. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka. Postupak izmjena i dopuna Plana donosi se jer je potrebno 1. razmotriti promjene obuhvata građevinskih područja naselja, 2. razmotriti uvjete za izgradnju antenskih stupova, 3. razmotriti lokacijske uvjete u odredbama za provođenje, i  4. uskladiti prostorni plan sa VII. izmjenama i dopunama prostornog plana uređenja Zagrebačke županije.

Izrađivač III. izmjena i dopuna Plana je Zavod za prostorno uređenje Zagrebačke županije. Pozivaju se svi građani koji imaju prijedloge i primjedbe vezano na postupak III. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Luka, da iste dostave Jedinstvenom upravnom odjelu na obrascu zahtjeva, osobno ili poštom na adresu Trg svetog Roka 1, 10296 Luka ili na e-mail: luka@opcina-luka.hr  do 15. listopada 2020 godine.

 

Zahtjev možete preuzeti ovdje:

Zahtjev za prenamjenu zemljišta

 

Back to top button

Koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najbolje online korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda web stranica slažete se s korištenjem kolačića i dajete privolu za prikupljanje osobnih podataka.

Close
Close
Skip to content